KONST / Litografier / Färglitografi 14968001
nr 1496 8001
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
”Myrlandskap”. Signerad, numrerad 91/360. Färglitografi. Bildmått: 48x62 cm, yttermått inklusive ram: 62x76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:30:35
17/10 18:25:35
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren